·    Aktualności   ·   Wydarzenia   ·    Szukaj    ·    Kontakt    ·        ·

Szanowni Państwo,  z powodu prac serwisowych katalog elektroniczny będzie niedostępny do 7 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy

Szanowni Państwo,

informujemy, że w okresie wakacyjnym biblioteka będzie otwarta dla Czytelników. Zapraszamy do odwiedzin i korzystania z naszych zbiorów.

Szanowni Państwo,

w tym tygodniu zapraszamy dodatkowo w sobotę 11 czerwca, w godz. 8:00-15:00. Jednocześnie informujemy, że 17 czerwca (piątek) Biblioteka będzie nieczynna.

Szanowni Państwo,

w dniu 6 czerwca (poniedziałek) Czytelnia Zbiorów Specjalnych będzie otwarta do godz. 11:00 Za zmiany przepraszamy.

Szanowni Państwo,

publikujemy aktualizację Regulaminu udostępniania zbiorów w czasie epidemii. Biblioteka pozostaje otwarta od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 15:00 w odpowiednim reżimie sanitarnym. Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji miejsc. Szczegóły w Regulaminie udostępniania zbiorów w czasie epidemii z dn. 29 marca 2022 r. zamieszczonym poniżej.

Szanowni Państwo,

ogłaszamy nabór na stanowisko pracy w Dziale Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów. Szczegóły w załącznikach. Zapraszamy do aplikowania. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 4 kwietnia br.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach: 24 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. oraz 6 - 7 stycznia 2022 r. Biblioteka będzie nieczynna.

Szanowni Państwo,

w dniu 25.02 (piątek) Biblioteka będzie otwarta dla Czytelników do godz. 12:00 Za zmiany przepraszamy.

Szanowni Państwo,

ogłaszamy nabór na stanowisko pracy w Dziale Zbiorów Specjalnych - specjalista ds. starych druków. Szczegóły w załącznikach. Zapraszamy do aplikowania. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 15 października br.

Szanowni Państwo,

publikujemy aktualizację Regulaminu udostępniania zbiorów w czasie epidemii z dnia 24 czerwca 2021 r.

Szanowni Państwo, rozpoczynamy kilkudniowe świętowanie - XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Z wiadomego powodu obchodzimy go on-line.

Informujemy o uruchomieniu zapisów na tegoroczną edycję Nocy Bibliotek w naszej książnicy.

Zapraszamy na dwa pokazy materiałów z zasobów Biblioteki - 4 października 2019 r. (piątek), godz. 17:00 i 18:00. Szczegóły i warunki udziału pod linkiem:

Serdecznie zapraszamy.